Tuzla'da avukat kadını öldüren saldırgan Oktay Dönmez tutuklandı: Avukat Dilara Yıldız

iSTANBUL Tuzla Cami Mahallesi'nde meydana gelen olayda Avukat Dilara Yıldız (29 yaşında), Oktay Dönmez tarafından ateşlediği silahla vurularak öldürüldü. Haberin ayrıntıları aşağıda devam etmektedir...

Tuzla'da avukat kadını öldüren saldırgan Oktay Dönmez tutuklandı: Avukat Dilara Yıldız
Editör: No Haber
12 Ocak 2022 - 00:35 - Güncelleme: 12 Ocak 2022 - 01:17
ÖLDÜREN ESKİ UZMAN ÇAVUŞ ÇIKTI

Gözaltına alınan Şahız Oktay Dönmez, Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü. Oktay Dönmez'in 2017 yılında 'Uzman Çavuş' olarak Yeni göreve başladığı fakat 2021 yılında ise sözleşme yenilemeyerek görevinden ayrıldığınıda öğrenildi.

BU CİNAYETLE İLGİLİ YENİ GELİŞMELERDE ORTAYA ÇIKTI

Cinayet Büro Amirliği tarafından bu olayla ilgili başlatılan soruşturma da  cinayetin üzerindeki sır perdesi ise kalkarken yeni gelişmeler ve detaylarda ortaya çıktı. Polis ekiplerin çalışması sonucu bu ikilinin Oktay Dönmez'in bir davasına bakacak olan avukat aradığı sırada ise Dilara Yıldız'la tanıştığı tespit edilmiş. İkili arasında kısa sürede ilişki ve yakınlaşma yaşanırken kısa süreden sonra aileler arasında nişanlandıkları öğrenildi. Ve daha sonra Dilara Yıldız ile Oktay Dönmez'in araları bozulduğu ve de ayrılık kararı aldığını ortaya çıktı.  Dilara Yıldız'ın Oktay Dönmez için hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı da öğrenildi. 
Nohaber.com' her haberlerde sizlerledir bizleri takip ediniz. Bildirimlere izin veriniz. iyi okurlar dileriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum