SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 22.02.2022

SEO Analiz Google Sıralama Yarışmasının şartları ise ilk birinci sıraya gelen site sahiplerine kupa ödülü düzenlendi. SEO Sıralama yarışmasında Sitenize daha fazla ziyaretçi çekmekte zorlanıyorsanız eğer nasıl başardığımı bir kanıtı olarak yarışmaya katılmadığım halde denemek için bu başlığı sayfama ekledim.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 22.02.2022
Editör: No Haber
22 Şubat 2022 - 13:37 - Güncelleme: 22 Şubat 2022 - 13:38

"SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" hakkında maddelenen başlıklar;

 

SEO Analiz

Daha fazla arama trafiği istiyorsanız, tek yapmanız gereken bir web sitesi analiz raporunu takip etmektir. Sıralamanızı yükseltmek için düzeltmeniz gereken tüm SEO Sıralama ve analiz hatalarını gösterecektir. Bunu yapmak için Google arama motoruna "Seo Analiz" yazınız, Google Sıralamasında çıkan SEO Analiz sitelerine Kolayca Bakıp sitenizi Analiz edebilirsiniz. Örnek resimdeki gibi;
Seo analiz

 

SEO Denetleyicisi

Sitenizin Google'da en üst sıralamalarda yer almasını engelleyen hataların gerekli tam listesini alın. Bu SEO denetimi, ziyaretçi potansiyel trafik etkisine vede uygulama kolaylığına göre ve hatta bu her düzeltmeye öncelikde verir. Değişiklik yaptığınızda, raporu yeniden çalıştırabilir ve doğru şekilde yapıp yapmadığınızı da bu arada kontrol edebilirsiniz.
Örnek Aşağıdaki Resimdeki gibidir;

Seo denetleyicisi

 

Site Hızı

Site hızı ise artık sadece ziyaretçi dönüşüm oranınızı etkilemekle maalesef kalmıyor, ve aynı zamanda web sitenizin arama motorlarında ne kadar üst sıralamalarda yer alabileceğini de çok etkiliyor. İyi bir Google sıralama elde etmek istiyorsanız eğer genel kapsamlı bir web sitesi analizi yapmanız ve yalnızca genel SEO faktörlerine bakmamanız da kesinlikle gerekiyor. 
Örnek resimdeki gibi olucak;
 

Site Hızı

 

SEO Denetim Raporu

Gelelim SEO Analiz;
SEO Analizimiz yalnızca hataları işaret etmiyor, yani her birini nasıl düzeltebileceğiniz konusunda sizlere adım adım talimatlarla gösteriyor. Her SEO raporu, adım adım talimatlar için video eğitimleri de içerir. 
Örnek resimdeki olan SEO Analizi;

Seo denetim raporu

 

Backlink Denetleyicisi

Bir web sitesi analizi, Backlink bağlantılarınızı analiz etmeden kesinlikle ve asla tamamlanmaz. Size Backlink bağlantı verilen linkleri denetleyin, domain puanınızı ve genel trafik backlinklerinizi takip edin. Google Sıralama Yarışması, bu şekilde neyin işe yaradığını ve neyin iyileştirilmesi gerektiğini kolayca görmüş olacaksınız.

Birde Sitenizi kolayca üst sıraya çıkarmak için en üsteki sitenin yada örnek; bir rakibin URL'sini girerseniz, onlara kimin ve kimlerin bağlantı verdiğini, her bağlantının bağlantı metnini görebilirsiniz.
Örnek aşağıdaki resimdeki gibi linkleri göre biliyorsunuz.
backlink denetleyicisi

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 

Facebook'da yardımlaşma gurubu "SEO Analiz yarışması" düzenlendi, yarışmaya giren SEO uzman katılımcıları burda kendi Web Sitelerini ilk Google sıralamasına gelenler 2 Bin TL ödül kazanacaklar. Katılım başvuruları ise en son 31 Ocak'a kadar devam edecektir.

Seo Analiz

SEO Nedir?

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelir "search engine optimization" olarak. SEO, bir web sitesinin veya içerik kelimesini Google'da daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olacak adımlar atma sürecidir.

SEO ile ücretli reklamcılık arasındaki temel fark, SEO'nun "organik" içerik sıralamayı içermesidir, yani o alanda olmak için para ödemezsiniz. Bunu biraz daha basitleştirmek için, arama motoru optimizasyonu, bir kelime içeriği alıp, biri bir şey aradığında Google gibi arama motorlarının onu sayfanın en üstüne alır doğru kaynak olduğu için optimize etmek anlamına gelir.

Şuna bak. Birisi Google'a "SEO Nedir" yazdığında, ne anlama geldiğini, nasıl bir SEO yapılacağına dair talimatlar arıyordur. SEO yapmakla ilgili bir makale yazdıysanız, insanların makalenizi bulmasını istersiniz. Herhangi birinin onu bulması için, SEO Nedir tarifleri içeren diğer tüm web sitelerinin üzerinde en üst sırada yer almanız gerekir. Kolay değil, ancak SEO pazarlamasının konusu bu.
 
Bu vermiş olduğumuz bilgiler umarım sizlere yararlı bilgi olmuştur. Yorum yazmayı unutmayınız. Sizlerde fikirlerinizi yazabilirsiniz.
Nohaber.com'u takip ediniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum