SEO Analiz Google Sıralama Yarışması tekiz

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması düzenlendi, fakat yarışmada kim ön planda olursa ona hak verilecek bizlerde deneme amaçlı bir SEO Sıralama yarışmasında Sitenize daha fazla ziyaretçi çekmekte zorlanıyorsanız, eğer nasıl başardığımı bir kanıtı olarak yarışmaya katılmadığım halde denemek için bu başlığı sayfama ekledim.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması tekiz
Editör: No Haber
22 Şubat 2022 - 21:26 - Güncelleme: 22 Şubat 2022 - 21:27

SEO Analiz

Daha fazla arama trafiği istiyorsanız, tek yapmanız gereken bir web sitesi analiz raporunu takip etmektir. Sıralamanızı yükseltmek için düzeltmeniz gereken tüm SEO Sıralama ve analiz hatalarını gösterecektir. Bunu yapmak için Google arama motoruna "Seo Analiz" yazınız, Google Sıralamasında çıkan SEO Analiz sitelerine Kolayca Bakıp sitenizi Analiz edebilirsiniz. Örnek resimdeki gibi;
Seo analiz

SEO Denetleyicisi

Sitenizin Google'da en üst sıralamalarda yer almasını engelleyen hataların gerekli tam listesini alın. Bu SEO denetimi, ziyaretçi potansiyel trafik etkisine vede uygulama kolaylığına göre ve hatta bu her düzeltmeye öncelikde verir. Değişiklik yaptığınızda, raporu yeniden çalıştırabilir ve doğru şekilde yapıp yapmadığınızı da bu arada kontrol edebilirsiniz.
Örnek Aşağıdaki Resimdeki gibidir;

Seo denetleyicisi

Site Hızı

Site hızı ise artık sadece ziyaretçi dönüşüm oranınızı etkilemekle maalesef kalmıyor, ve aynı zamanda web sitenizin arama motorlarında ne kadar üst sıralamalarda yer alabileceğini de çok etkiliyor. İyi bir Google sıralama elde etmek istiyorsanız eğer genel kapsamlı bir web sitesi analizi yapmanız ve yalnızca genel SEO faktörlerine bakmamanız da kesinlikle gerekiyor. 
Örnek resimdeki gibi olucak;
 

Site Hızı

SEO Denetim Raporu

Gelelim SEO Analiz;

SEO Analizimiz yalnızca hataları işaret etmiyor, yani her birini nasıl düzeltebileceğiniz konusunda sizlere adım adım talimatlarla gösteriyor. Her SEO raporu, adım adım talimatlar için video eğitimleri de içerir. 
Örnek resimdeki olan SEO Analizi;

Seo denetim raporu

Backlink Denetleyicisi

Bir web sitesi analizi, Backlink bağlantılarınızı analiz etmeden kesinlikle ve asla tamamlanmaz. Size Backlink bağlantı verilen linkleri denetleyin, domain puanınızı ve genel trafik backlinklerinizi takip edin. Bu şekilde neyin işe yaradığını ve neyin iyileştirilmesi gerektiğini kolayca görmüş olacaksınız.

Birde Sitenizi kolayca üst sıraya çıkarmak için en üsteki sitenin yada örnek; bir rakibin URL'sini girerseniz, onlara kimin ve kimlerin bağlantı verdiğini, her bağlantının bağlantı metnini görebilirsiniz.
Örnek aşağıdaki resimdeki gibi linkleri göre biliyorsunuz.
backlink denetleyicisi
Bu vermiş olduğumuz bilgiler umarım sizlere yararlı bilgi olmuştur. Yorum yazmayı unutmayınız. Sizlerde fikirlerinizi yazabilirsiniz.
Nohaber.com'u takip ediniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 6 Yorum