Playstation PS5 Nereden Alınır? Nerden Alırım?

PS5 Nereden Alınır? Sorusuna yanıt verildi. Aşağıdaki içerikteki detayları okuyunuz. PS5 Nerden Alırım? hangi internet ve mağazalardan alırım derseniz tam doğru yerdesiniz. PS5 Nereden ucuz Alınır? her konuda sizlere doğru bilgiler vereceğiz.

Playstation PS5 Nereden Alınır? Nerden Alırım?
Editör: No Haber
24 Şubat 2022 - 19:45 - Güncelleme: 24 Şubat 2022 - 19:46

İçindekiler;


PS5 Nereden Alınır?: Bir Playstation 5'i kaçırmayı başardıysanız, kendinizi şanslı sayın. Sony'nin en yeni konsolu, çevrimiçi perakendeciler aracılığıyla neredeyse yok denecek kadar azdı ve mevcut olan küçük stok, birimleri hızlı bir para karşılığında yeniden satmak isteyen soyucular tarafından hızla ele geçirildi. PS5 Nereden Alınır? sorsunu sizlere aşağıda sayfanın sonuna satın alınacak adresleri link olarak bırakacağız incellemenizi isterim. O tuhaf şekilli, inci beyazı konsolu gerçekten elde edebileceğimiz günlerin özlemini çeken bizler için, PlayStation 5'in en sevdiğimiz resimlerinin linklerini topladık. Bu küçük resimler teorik olarak bir PlayStation 5 nerden alırım nereden alırım diyorsanız vermiş olduğumuz adres ise satın almanıza izin vermelidir. perakendeci koleksiyonumuz aracılığıyla her zaman kullanılabilir hale gelir. Ancak o zamana kadar PlaySation 5'in en iyi resimlerinden bazılarını içeren derlememizi gözden geçirmekten çekinmeyin.

PS5 Nereden Alınır?

PS5'i nereden alırım, teorik olarak taşıyan bir dizi satış noktası var, ancak geleneksel satıcılardan aşk veya para için bir tane almak neredeyse imkansız hale geldi. İmkansız konsolun stok yenilemelerini bekleyen satıcılarla listemizi güncellemeye devam edeceğiz. Potansiyel olarak bir tanesine sahip olmak için en iyi tavsiyemiz, favori satıcılarınızı işaretlemek ve yeni stoklarla ilgili haberler için düzenli olarak kontrol etmektir.

Amazon

PS5 Nereden Alınır? derseniz, Amazon henüz belirli bir stok yenileme planı açıklamadı, ancak lansman gününde her iki yeni nesil konsol için de güçlü bir kaynaktı, bu nedenle düzenli olarak kontrol etmeye değer.

PS5 Dijital Sürümü

Blu-ray'li PS5
 

En iyi satın alım

Best Buy'ın hala PS5 için canlı sayfaları var PS5 Nereden Alınır?, ancak şu anda ne zaman yeniden stok beklediklerine dair bir takvimi yok.

PS5 Dijital Sürümü

Blu-ray'li PS5
 

Oyun Durdur

GameStop'ta hala PS5'in her iki sürümü için de mevcut sayfalar var, ancak şu anda stok yenileme hakkında bir haber yok.

PS5 Dijital Sürümü

Blu-ray'li PS5
 

B&H Fotoğraf

B&H, ön sipariş aşaması boyunca periyodik olarak stok bulundurmuştur ve yakın gelecekte daha fazlasına sahip olabilir.

Blu-ray'li PS5
 

StokX

Beklemekten bıktıysanız ve yeni konsolunuz için prim ödemekten çekinmiyorsanız. İkinci el satıcı StockX, hemen hemen her zaman, hızlı bir para için insanların scalping sistemlerinden birkaç üniteye sahiptir. PS5 Nereden Alınır? nasıl alabilirim, nerden alırım diyorsanız eğer Listeler büyük ölçüde meşrudur, ancak 200 ila 400 dolar arasında değişebilen işaretlemelere sahiptir. Yani sadece burun yoluyla ödemeye hazır olun

Blu-ray'li PS5

PS5 Dijital Sürümü
 

Oyunlar ve aksesuarlar

PS5 oyunları nereden alınır?

PS5 aldıktan sonra, Her perakendecide PlayStation 5 için ön sipariş vermek için halihazırda mevcut olan bir sürü oyun ve aksesuar var, ayrıca çok heyecanlı Dual Sense denetleyicisi ve Demon's Souls ve Miles Morales gibi büyük lansman oyunları da dahil .

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum