Ösym Ekpss Tercih Sonuçları 2022 Tarihinde Açıklandı!

Ösym EKPSS tercih sonuçları açıklandı; Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Sonuçları için, adayların Ösym EKPSS tercih sonuçları 2022, sorgulama ekranına ulaşma adreslerini veriyoruz.

Ösym Ekpss Tercih Sonuçları 2022 Tarihinde Açıklandı!
Editör: No Haber
24 Şubat 2022 - 19:47 - Güncelleme: 24 Şubat 2022 - 19:48

İçerik Başlıkları;


EKPSS Giriş;
Sayın Cumhurbaşkanı, Recep Tayip Erdoğan'ın katılımı beraberliği ile atama töreni bugün den itibaren yapılan Ösym EKPSS tercih sonuçları 19.02.2022 tarihinde açıklandı. Engelli Kamu Personeli Yerleştirme atama sonuçlarını bekleyen binlerce aday Gov.tr'nin sonuçlarının yayınladığı ÖSYM AİS ekranı üzerinden sorgulamaya kolaylıkla başladı. EKPSS sonuçları, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayip Erdoğan'ın katılımı beraberliği sonrası gerçekleşen kura sonucu Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte öğreniliyor. Erken Saatlerde Bugün saat 12.45'ten itibaren internette erişime açılan Ösym EKPSS tercih sonuçları ÖSYM'nin Resmi web sitesi, https://sonuc.osym.gov.tr internet web adresinden sınava giren adayın T.C. Kimlik numaraları ve de aday şifreleri ile sorgulayabilirsiniz.
 

ÖSYM EKPSS tercih sonuçları;


EKPSS tercih sonuçları 2022 ÖSYM için sorgulama nasıl yapılır? Engelli Personel atama EKPSS tercih yerleştirme sonuçları nedir sorusunu sizlere aşağıdaki metinimizden detaylı bir şekilde anlatılacak. Ösym EKPSS tercih sonuçları 2022 sorgulama ekranını sizlere link olarak vereceğiz sayfanın en sonuna EKPSS tercih sonuçları adres linkini koyduk. O linke yani adrese tıklayınız, ÖSYM EKPSS tercih sonuçları ekranı çıkacak karşınıza orada TC kimlik ve aday şifrenizi girip EKPSS tercih sonuçları 2022 sonuçlarına bakabilirsiniz.
 

ÖSYM, EKPSS SORGULAMA EKRANI


ÖSYM, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları ise bugün internet yayın  erişimine açıldı. ÖSYM'nin yapmış olduğu sınava binlerce adayların katıldığı bilinirken ve ardından da kurum sonuçların bugün öğleden sonra açıklanacağını kamu önüne ifade etmiştiler. Ve bu kapsamda ise, sistem üzerinden sorgulamalar art arda halen devam ediliyor…  
Ösym EKPSS tercih sonuçları 2022 adayların giriş şekli resimdeki gibidir;

Ösym EKPSS tercih sonuçları 2022
 

EKPSS SONUÇLARI SORGULAMA NASIL YAPILIR?


EKPSS Adaylar, yerleştirme sonuçlarını öğrenmek için öncelikle T.C. Kimlik Numaraları ve de şifreleri ile ÖSYM'nin resmi internet sayfasından kolayca öğrenebileceklerdir. Yerleştirme sınav sonuçları ile ilgili olarak, EKPSS adaylara ve kurumlara postayla kesinlikle herhangi bir belge asla gönderilmeyecektir. Bu Kurumlar yerleştirme bilgilerini, elektronik ortamda ve mevcut erişim şifreleri ile bu bilgileri edineceklerdir. Ve sonra internet erişim şifresi halen  edinmemiş kurumların, ÖSYM'nin Ücretsiz Çağrı Merkezinden (444 67 96) erişim şifresi edinmeleri de gerekmektedir. 
 

ENGELLİ KPSS ATAMA TÖRENİ (EKPSS)


Twitter; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından açıklama Resmi Twitter Sosyal ağı hesabı üzerinden bu yaptığı paylaşımda "8 Şubat 2022'de yapılması planlanan EKPSS, engelli vatandaşlarımızın kamu kurumlarına atama töreni, 17 Şubat 2022 tarihine ertelenmiştir diye, sosyal ağı Twitter üzerinden paylaşıp Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur." ifadelerine de yer verildi.

Ösym EKPSS tercih sonuçları ise, bugün Sayın Recep Tayip Erdoğan'ın katılımı ile birlikte gerçekleştirildi.
 

EKPSS TERCİH SONUÇLARI 2022 AÇIKLANDI


Ösym EKPSS tercih sonuçları internet erişimine açıldı. Vermiş olduğumuz, Aşağıdaki linkten sonuç sorgulama ekranına kısa yoldan ulaşabilirsiniz.
 

ÖSYM EKPSS TERCİH SONUCU SORGULAMA EKRANI

Ösym EKPSS tercih sonuçları, Sorgulamak için hemen adrese tıkla
BURAYA TIKLA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum