Kurban Bayramında nereye gidilir? Kurban Bayramında gezilecek yerler nelerdir?

Kurban Bayramında nereye gidilir? Kurban Bayramında gezilecek yerler. Kurban Bayramı tatilleri size şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşmak için çok ihtiyaç duyduğunuz bir fırsat sunuyor. Tatillerde aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, Türkiye'nin eşsiz köşelerine küçük bir seyahat planı yapabilirsiniz. Peki Kurban Bayramı tatilinde nereye gidilir? Kurban Bayramı'nda gezilecek yerler nerelerdir? Merak ettiğiniz tüm cevapları derledik...

Kurban Bayramında nereye gidilir? Kurban Bayramında gezilecek yerler nelerdir?
Editör: No Haber
20 Haziran 2022 - 16:59
Yaz sezonunun en mutlu ayı olan Temmuz ayı ile birlikte tatil planları da hız kazanmaya başladı. Özellikle 9 Temmuz Cumartesi günü başlayan Kurban Bayramı ile 12 Temmuz Salı gününe kadar sürecek güzel bir yolculuk rotası izlenebilir. Tüm yılın stresini atıp sevdiklerimizle vakit geçirmek için eşsiz bir seçenek sunan Kurban Bayramı'nda ister deniz, kum ve güneş üçlüsüne sarılalım, ister yemyeşil ormanın denizinin tadını çıkaralım. Aileniz ve arkadaşlarınızla birkaç günlüğüne huzur bulabileceğiniz yerler arıyorsanız endişelenmeyin. Ege'den Karadeniz'e harika bir tatil rotası için bu yazı tam size göre! Gelin bu yıl Kurban Bayramı'nda mutlaka görülmesi gereken yerleri adım adım birlikte keşfedelim.
 

YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI

YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI

Adeta bir orman denizini andıran Yedigöller Milli Parkı, Bolu'da bulunuyor. 1965 yılında milli park ilan edilen Yedigöller, adını heyelan sonucu 7 gölün oluşmasından alıyor. Büyük, Küçük, Derin, Serin, Nazlı, Sazlı ve İnce gölleri; Yedigöller'i yaratır.

Her mevsim farklı güzelliklerle karşımıza çıkan Yedigöller'de; Ihlamur, köknar, sarıçam, kayın, meşe ve gürgen gibi çeşitli ağaçlar bulunmaktadır. Zengin orman örtüsüyle ziyaretçilerine görsel bir şölen sunan Yedigöller, Kurban Bayramı boyunca doğaya ve yeşile dalmak isteyenler için harika bir tatil rotası oluşturuyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum