Konya'da sünger fabrikasında yangın gerçekleşti

Konya'da Yangın, saat ise 19.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Hacıyusufmescit Mahallesi Keçeciler Caddesi üzerinde bulunan büyük bir sünger fabrikasında çıktı. Daha fazla detaylı bilgi için aşağıdan devam edebilirsiniz.

Konya'da sünger fabrikasında yangın gerçekleşti
Editör: No Haber
25 Ocak 2022 - 23:14 - Güncelleme: 25 Ocak 2022 - 23:15

Sünger Fabrikasında Yangın çıktı
 

Verilen bilgilere göre, fabrikanın en üst çatısından alevlerin yükseldiğini gören etraftaki vatandaşlar durumu acil olarak 112 Acil Çağrı Merkezine Söyledi, aradıktan hemen sonra  adrese çok sayıda itfaiye, polis ve de sağlık ekibi sevk edildi.


Konya'da sünger fabrikasında yangın

Sünger Fabrikası

Sünger Fabrikasına gelen ekipler baya zorlandılar ve sonrada yangına da müdahale ettiler. Polis ekipleri de çevrede oluşabilecek tatsızlık ve herhangi bir olumsuzluğa karşı geniş çaplı güvenlik önlemleri aldılar. Yangın yerine getirilen Konya belediyeye ait kepçeler de yangına müdahale bulunan itfaiye ekiplerinin çalışmasına da yardımcı oldu.


 sünger fabrikasında yangın
 

Ekiplerin inanılmaz zor zamanlar mücadele edip ve 1 saatlik çalışması sonucu yangın sonunda kontrol altına alındı. Sünger Fabrikasında Yangında soğutma çalışmaları devam ederken, çıkış sebebi ise araştırılıyor. En kısa bir zamanda ortaya çıkacaktır.


Nohaber.com tarafsız haber yayıncılığı ilkelerine sahiptir. No haberi Takip ediniz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum