Karısını öldüren mühendis kocaya ağırlaştırılmış müebbet hapis kararı verildi

Karısını öldüren mühendis kocaya mahkeme kararı ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını ön gördü. Ayrıntılar aşağıda devam etmekte, İşte o Açıklamalar;

Karısını öldüren mühendis kocaya ağırlaştırılmış müebbet hapis kararı verildi
Editör: No Haber
25 Ocak 2022 - 23:10 - Güncelleme: 25 Ocak 2022 - 23:12
Bu Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi olan Ulugazi Mahallesi ve Selimiye Sokak No 6'da bulunan dört katlı apartmanda 13 Şubat 2021 tarihinde itibaren cinayet meydana geldi.

Mühendis Koca

Verilen İddiaya göre, Mühendis olan Oğuz Taner Ekmenci (51), 2 çocuk annesi eşi Mihrican Ekmenci'yi (46) evlerinde kadını boynundan bıçaklayarak acımasızca öldürdü. Katil zanlısı mühendis koca, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece hemen tutuklandı.
Öldürülen eşi aşağıdaki resimde yer almakta;

Karısını öldüren mühendis

Karısını öldüren mühendis 

Katil Oğuz Taner Ekmenci hakkında Samsun 1'inci Ağır Ceza Mahkemesinde ve 'ağırlaştırılmış müebbet hapis' cezasına çarptırılması için dava açıldı. Bugün olan davanın son duruşmasında ise katil pişman olduğunu söyleyen Oğuz Taner Ekmenci, "Olay öncesi bana tahrik edici sözler söyledi dedi. Gözüm karardı ve de ne yaptığımı bilmiyorum ve hatırlamıyorum. Ben bunu bilinçli yapmadım" ifadelerini Mahkemede kullandı.

Diğer yarımı kaybettim

Oğuz Taner Ekmenci, Eşini çok sevdiğini belirti, "Diğer yarımı kaybettim" diyerek de pişmanlığını orada dile getirdi.
Mahkeme kararı ise, Oğuz Taner Ekmenci'yi 'ağırlaştırılmış müebbet hapis' cezasına çarptırdı.

Nohaber.com

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum