İstanbul Pendik'te sokak ortasında silahlı yol verme kavgası

İstanbul Pendik'te yine sokak ortasında silahlı yol verme kavgası meydana geldi neyi seki hiç kimseye zarar gelmeden olay büyümeden şahıslar vatandaşın sayesinden olay yerinden ayrıldılar.

İstanbul Pendik'te sokak ortasında silahlı yol verme kavgası
Editör: No Haber
15 Ocak 2022 - 19:09 - Güncelleme: 15 Ocak 2022 - 19:13
İstanbul Pendik'te, iddiaya göre, sokak ortasında araçlarıyla karşı karşıya gelen iki sürücüler arasında ise yol vermeme tartışması çıktı. Sürücülerin tansiyon artması üzerine tartışma sonra da kavgaya dönüştü. Araçlarından inen sürücüler cadde ortasında birbirine girdiler.

Şahıslardan biri ise eline aldığı silahının kabzası ile karşısındaki şahızın kafasına vurdu. Kafasına vurulan şahıs ise yerden aldığı blok beton ile karşısındakine blok beton ile  saldırmaya çalıştı. Bu Kavgaya görgü tanık olan çevredeki vatandaşlarda kavga eden şahızkarı ayırmak için baya bir çaba sarf ettiler. Şahızlar ise çevredeki insanların da çabasıyla kavgayı bitirip olay yerinden ayrıldılar

Bu şahızlar, Yol verme nedeniyle tartışan 2 kişinin birbirlerine silahla ve de blok beton ile saldırdığını anlarlar çevredeki vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.
Nohaber.com ekibi olarak sizlere bu haberi aktardık. iyi okurlar dileriz. Bizleri takip ediniz gelen bildirimlere izin veriniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum