İstanbul Esenyurt'ta işçi servisi yandı ve alev topuna döndü

Esenyurt'ta işçi servisi minibüsü sokak arasında adeta alevler içine kısa sürede döndü. Yanan minibüs binalara da zarar verirken ve de olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

İstanbul Esenyurt'ta işçi servisi yandı ve alev topuna döndü
Editör: No Haber
13 Ocak 2022 - 00:18 - Güncelleme: 13 Ocak 2022 - 00:19
Yangın, sabah saatlerinde 07.50 gibi sıralarında Hürriyet Mahallesi'nde yangın meydana geldi. 1 işçi servisi ve de sokak arasında seyir halinde giderken aniden yanmaya başladı minibüs.

Araç Sürücüsünün söndürmeye çalıştığı minibüs çok kısa sürede alev topuna döndü aldeta. Yanan işçi servis minibüsü ihbar üzerine olay yerine ulaşan itfaiyenin müdahalesiyle söndürülürken, hurdaya resmen döndü. Araçtan havaya sıçrayan alevler 1 binanın dış kaplamasını kötü bir şekilde eritti, birkaç evin de camlarında ısı sıcaklığından dolayı çatlamalar meydana geldi. Servis sürücüsü ifadesi alınmak üzere polis ekipleri tarafından emniyete götürülürken, can kaybı ve de yaralanma yaşanmadı.

Bu olay anını gören market sahibi gördüklerini anlatıyor, "Uyandım baktım ki araba ateşler içinde yanıyor. Çığlık ve bağırma sesleri falan geldi ilk. Yandaki binaya da sıçramış mahsur kalma falan yoktu" dedi.

Aracın yanan yangını duyan bir diğer vatandaş ise, "Sesleri duyunca şaşırdık hemen arkadaşı aradık yangın çıktığını söyledi bize. Can kaybı, yaralanma yok" diye konuştu bizlere.
Nohaber.com

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum