Hülya Avşar'ın o sözleri tartışma ve tepki yarattı

Hülya Avşar'ın o sözleri inanılmaz tartışma ve tepki yarattı sosyal medyada, işte o sözler;

Hülya Avşar'ın o sözleri tartışma ve tepki yarattı
Editör: No Haber
20 Aralık 2021 - 15:32 - Güncelleme: 08 Ocak 2022 - 02:24
"AVŞAR: AYAĞIMIZI YORGANIMIZA GÖRE UZATMALIYIZ DEDİ"
Güzel oyuncu; Hülya Avşar, konuyla ilgili, "Ekonomik krizin malesef her kesime mutlaka yansıması oluyor. Benim bildiğim tek bir şey var o da. Türkiye'de ve hatta şimdiki duruma göre dünyada ise eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri, bu zamanları ise öngörüp de birazcık daha farklı bir şekilde de yaşam çizmek gerek dedi. Ata sözü değimiyle Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. 'Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?' falan diyorlar. Gerekirse evet yiyilecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak dedi Sayın Avşar. Biraz bizim bu işi de, insanlar olarak yani bireysel halletmemiz gerekir diye öyle düşünüyorum." ifadelerini kullandı, güzel oyuncumuz.

Hülya Avşar

HÜLYA AVŞAR'A SERT TEPKİLER
Ünlü Oyuncu Hülya Avşar'ın bu sözleri sosyal medyada çok sayıda eleştiri topladı. Yazılan o tepkilerden birkaçı;

* Sayın Hülya Avşar; lüks hayatınızla sizleri izliyoruz. Ünlü restoranlarda yemek yiyip, gariban halka, 'Gerekirse simit yeriz' demek kolay. Tok açın halinden ne anlar ki? Millet artık sabahları simit bile yemiyor boşuna para harcamamak için. Size hava hoş. Sizin tuzunuz kuru...

* Gerekirse simit yenilecekmiş. Simit 3,5 lira. Bireysel halledecekmiş insanlar sorunlarını… Geçtim gıdayı; ilaç fiyatlarından, milyonlarca işsizden, doğalgaz, elektrik faturalarından haberin var mı Hülya Avşar? Dalga mı geçiyorsun açlıkla, yoksullukla?

* Hülya Avşar, simidi 50 kuruş, bizi de martı zannediyor olmalı…

* Gerekirse simit yiyecekmişiz... Simit ile ekmeğin fiyatı aynı, Hülya Avşar'a duyurulur.

* Hülya Avşar bile çıkıp, ekonomi konuşuyorsa vay halimize!

"SAYIN AVŞAR: ZENGİNLİK KADAR KÖTÜ BİR ŞEY OLAMAZ" DEMİŞTİ
Güzel ünlü oyuncu , daha önce zenginlik hakkında medyaya konuşmuştu. Avşar, "Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz dedi. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin, 'Seni seviyorum' dese bile buna inanamazsın. Hayatta bir şeye bile özlem duymak gerek." demişti.

Nohaber.com' ekibi olarak sizlere haberi derledik. Bizleri takip etmek için gelen bildirimlere izin veriniz. Bizleri takip ediniz. Sizlere en iyi haberleri ve son dakikaları hızlı ulaştıra bilmek için sayfamızın Bildirimlerine izin veriniz. iyi okurlar....

Nohaber.com

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum