Google Sıra Bulucu 2022

Google Sıra bulucu aracı ile sitenizin Google gibi trend arama motorlarında, belirlemiş olduğunuz kelimede kaçıncı sırada ve kaçıncı sayfada olduğunu tek tuşla öğrenebilirsiniz.

Google Sıra Bulucu 2022
Editör: No Haber
22 Şubat 2022 - 21:12 - Güncelleme: 22 Şubat 2022 - 21:13

Google'da Kaçıncı Sırada Olduğunuzu Öğrenebilirsiniz.

Google Sıra bulucu aracı ile sitenizin google gibi arama motorlarında, istediğiniz kelimede kaçıncı sırada kaçıncı sayfada olduğunu tek tıklamayla anında öğrenebilirsiniz. Web Sitenizin Google sıralamasını mobil cihaz ve ya masaüstü bilgisayar gibi teknoloji cihazla öğrenebileceğiniz gibi istediğiniz lokasyonu da belirtip Örenk vermek gerekirse İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlere özel arama sonuçlarında da sorgulama yaparak sıranızı kolaylıkla hemen bulabilirsiniz.

Bütün Kelimeleri Otomatik Takip Altına Almak İster Misiniz?

Google ile web sayfalarınızı arama motorlarlarındaki konumunu dahil otomatik olarak belirtip ve takip altına alabilirsiniz, bütün raporlar oluşturabilir ve rakiplerinizin de kaçıncı  sıralarını görebilirsiniz!

Sıra Bulucu Nedir?

Sıra bulucu, web sitenizin google gibi arama motorlarında yazdığınız kelimede kaçıncı sırada olduğunu kontrol edip ve size rapor veren bir sıra bulucu araçtır. Sıra bulucu arama search sitenizin kaçıncı sıralamasını farklı cihazlar ve farklı lokasyonlar için de sorgulayarak kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 

Takip Sistemi

Yani bir sayfayı otomatik sıra takip sistemi ile isterseniz bütün anahtar kelimelerinizi neredeyse her gün otomatik takip altına alabilirsiniz.
Nohaber.com Sıra bulucu açıklamsını sizlere anlattı. Bildirimlere izin veriniz. Bizi takip ediniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum