Burcu Özberk sevgilisi Kimdir?

Burcu Özberk sevgilisi Kimdir? Nereli Kaç Yaşında gibi soruları google de arayanlar için bu konuyu sizler için en kolay yöntemle derledik. Burcu Özberk sevgilisini açıklıyoruz.

Burcu Özberk sevgilisi Kimdir?
Editör: No Haber
04 Mayıs 2022 - 21:08
"Aşk Mantık İntikam" dizisinde ana rolü oynayan Burcu Özberk, son gün açmak için bir restoranda arkadaşlarıyla bir araya geldi. Güzel oyuncu, Murat Kazancıoğlu iddialara cevap verdi. Sürekli bir aşk haberi olan ünlü isim, bu durum isyan etti.

32 -Özel hayatı ve oyunculuk performansı ile derginin gündemine düşmeyen Burcu Özberk, bir gün önce geri dönmek için bir restoranda arkadaşlarıyla tanıştı.

Burcu Özberk

Kolyesiyle kolyesiyle dikkat çeken Burcu Özberk, Murat Kazancıoğlu, “Arkadaşım Murat Ya. Eli benim büyüklüğümde ya da onun gibi bir şey değildi. Arkadaşınıza eşlik ederken saklamayın mı? Cilalı, nazikçe. Murat'de çok tatlı bir dostumuz, "Bir açıklama yaptı.

Burcu Özberk dün gece Murat Kazancıoğlu ile Emirgan'dan ayrıldı. İkilinin samimi durumu dikkat çekmedi. Murat Kazancıoğlu'nun Burcu Özberk'i zaman zaman büyüklüğünden düştü.

Burcu Özberk Sevgilisi Kim?

"Neden saklamalıyım?"
Özberk, "Yemin ederim hayatımda kimse yok. Neden tutmalıyım? Saklanacak bir durum yok.

Burcu Özberk Yeni Sevgilisi

Hepsi değerli ve benim için hoşuma gidiyor. Aşk iyi bir şeydir, elbette buna ihtiyacımız var. ” Güzel oyuncu, Uzak Doğu tatile gideceğini de sözlerine ekledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum